| Jeanne a întrebat:

Am o mare problema. Am o prietena pe care o cheama Diana. Si nu stiu cum sa fac sa-i arat ca tin cu adevarat la ea. Doar asa vom putea fi din nou foarte apropiate. Va ROG ajutati-ma!
Fundaaaaaaaa puppy dog eyes kiss
Si scuzati categoria! :*

Răspuns Câştigător
| corina1999 a răspuns:

Pai daca asta simti fi alaturi de ea si spune-i ce simti... incearca sa o accepti asa cum e de exemplu toata lumea are defecte si fi alaturi de ea cand e suparara incerca sa ii ridici moralul fa-o sa rad chesti din astea. Sper ca am fost de ajutor.