| AlWaYsSmYlE a întrebat:

am o mare rugaminte prietena mea cea mai buna a avut o relatie de aproximativ 5 luni cu un barbat de 23 de ani insurat si cu cu copil. EA are doar 14 ani a ajuns sa tina la el super mult si el la ea dar a a aflat ca mai va avea un copil ceea ce a durut`o enorm si s-a despartit de el. Acum fata si-a refacut viata dar inca nu la uitat pe acel om. Ce ar trebui sa faca ca acel barbat sa iasa complet din viata ei tinand cont ca il vede in fiecare zi si ca inca au sentimente unul pentru celalalt

1 răspuns:
| LifeLife a răspuns:

...ar trebui sa nu se mai gandeasca la el sh sa faca in asa fel incat sa isi vada de viata ei.ca pana la urma nu se stie daca vor avea un viitor impreunastraight face