| cataleya a întrebat:

am o mica problema: baiatul care imi place are prietena, dar eu simt ca el ma place pe mine datorita privirii cu, care ma priveste. Sincera sa fiu nu stiu cum sa il fac sa ma placa 100%? Dau funda happy Accept orice solutie

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Daca are prietena, ce treaba ai cu el?!
Ti-ar palcea sa fi in locu respectivei si sa te parasesca pentru alta? Banuiesc ca nu.
Daca ar renunta la prietena lui actuala pentru tine, e primul semn ca nu e un baiat serios.Mai departe, trage tu concluzile, dar cel mai important, lasa'i in pace!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Asteapta tu mult si bine pana sa ai siguranta totala a unui baiat.

| Paduraru a răspuns:

Niciodata nu iti dai seama din privirea unui baiat daca te place sau nu. majoritatea baietiilor au talentu de a face fetele din priviri laughing