| anonim_4396 a întrebat:

Hei! deci vreau un sfat de la fete:d este un tip de care imi place dar are prietena, problema este ca el vrea sa fie cu mine de vreo 2 ani[intotdeauna ma priveste intens, il intreaba pe fratimiu dc nu am iesit in oras.]nu stiu ce sa fac? sa accept?[mentionez ca el are relatii sexuale cu prietena lui si eu daca stau cu el nu voi face asta]

Răspuns Câştigător
| Smurf a răspuns:

Si daca el o paraseste pe prietena lui pentru tine, probabil se va astepta ca tu sa ii oferi ce ii ofera si fata respectiva.Asa ca sfatul meu pentru tine este sa mai astepti pana cand vei fi cat de cat pregatita sa faci acel pas cu el.Asta ca sa nu stai cu el o perioada scurta de timp in care el sa te tot preseze, tu sa suferi, gandindu-te ca nu te iubeste, apoi sa te paraseasca fara ca probabil pe viitor sa mai aveti sentimente unul pentru celalalt.
"Fetele nu fac dragoste pana nu sunt iubite iar baietii nu iubesc pana nu fac dragoste...asa ca fugim unii de altii".

6 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa discuti cu el: ar fi bine sa va dati o sansawinking. Daca tu crezi ca el ''sare calu'' si nu te asteapta, discuti cu el si daca nu intelege, nu stai cu el.

| andreea_9470 a răspuns:

Daca iti place de el si ii place si lui de ce nu?big grin

poate te va intelege si te va astepta pana iti vei dori si tu s-o faci cu elwinking

| yonutz_1730 a răspuns:

Daca baiatul iti place il crezi draguta si detreaba commb cu el dal spune-i inainte sa fii cu el ca nu te vei implica in relati sexuale daca cumva mai ai nevoie de ceva bagami ID in lista yonutz_y22

| bloodlover66 a răspuns:

Ei bine e decizia ta daca vrei sa intreti relati sexuale sau nu(conteaza pregatirea psihica). daca te iubeste va astepta pana vei fi pregatita de relati sexuale daca nu ghinionul lui.

| Madalina_7571 a răspuns:

Pune-l sa aleaga intre tine si ea. Cu atata, vei afla daca chiar tine la tine... si poate renunta la ea. incearca! :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Yo zic sa accepti daca iti da o intalnire, sau sa accepti daca vrea sa te sarute!(nu sti apoi ce pierzi)!