| Anna_Anutaa_2000 a întrebat:

Hey TPU!
Am o miucuta Problemă...
Fostul meu iubit e din Timișoara, iar eu din Severin, deci 200 și ceva de km ne-au despărțit. Am stata împreună la distanta 6 luni, doar ca după totul s-a destrămat. Insa mai noi vorbim iar și mi-am mai facut prieteni acolo.
Am strâns 150 de lei (70 de lei drumul dus întors și am și de cheltuit) și vrea sa merg acolo weekendul ăsta, însă nu am fost niciodată și am vorbit cu el sa vina sa stea cu mine. Insa voiam sa stau și o noapte. Plec sâmbătă, plec duminica...
E vreun hotel ieftin, sau pensiune, ceva, unde sa fie un pretaj acceptabil și sa primească minori?
(Am 16 ani)
Dau funda :33
Merci anticipat

1 răspuns:
| LexiEla a răspuns:

Nu poti vorbi cu nicio prietena sa te gazduiasca o noapte?