| Dominicc a întrebat:

Curand o sa plec la constanta pentru cateva zile.

stie cineva cam cat ar fi camera cu pat dublu pentru doua persoane la o pensiune? nu la hotel ca e scump... vreau la o pensiune.
cam cat ar fi? as vrea mai ieftin sa nu fie de lux. ma multumesc cu un pat un tv si o bae sa fac dus.

2 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Sunt cam piperate preturile. depinde de statiune.perioada etc. oricum daca ai posibilitate mai bine la CAMPING e cel mai avantajos in rest. te frig preturile. 180 pe noapte.

| madaluhsha a răspuns:

Mmm... am gasit ceva pe Google si poti suna la nr. de tel ca sa afli mai multe detalii si preturii:)http://www.turistinfo.ro/......anta.html. Distractie placuta.