| Lovelyix a întrebat:

Am o nelamurire. Cum e sa zbori cu avionul ? Eu sper sa merg in italia. Am auzit ca un bilet de avion catre Padova costa 50-80 euro. Daca ati mers, v-a fost teama? E prima data cand merg si nu stiu cum e. Voua cum vi s-a parut? Sunt paturi? Sunt conditii? Dati-mi multe detalii va rog! Dau funda , merci! love struck

Răspuns Câştigător
| AnaMary95 a răspuns:

Eu calatoresc cu TAROM! Prima data cand am fost cu avionul mi-a fost foarte frica (aproape am lesinat) dar a doua oara mi-a placut ata de mult ♥♥♥

2 răspunsuri:
| Biiiultes a răspuns:

Hihibatting eyelashes Si eu stau langa Padova

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce paturi ca mergi 2-3 ore; sint conditii are toaleta si poate primesti si mancare.In rest e frumos.