| Pysy123 a întrebat:

am o pagina dar nu stiu cum sa o fac sa creasca la talk deci noaptea scade foarte mult si admine de noapte nu sunt..Ma puteti ajuta? app caut si admine la aceasta pagina trebuie sa postati minim 20 poze pe zi! https://www.facebook.com/ziiluicupidonsalasejossagetile

9 răspunsuri:
| StaceyG a răspuns:

Posteaza cat mai mult posibil si fa ca pagina ta sa devina cunoscuta prin postari, povesti, muzica, dar nu iti face prea multe albume cu poze pentru ca, cam nimeni nu le viziteaza. Incearca sa reduci din ele si sa faci mai multe povesti. Sper ca te-am ajutat

| Pysy123 explică (pentru StaceyG):

Am incercat dar degeaba si nici admine serioase nu prea gasesc sad

| StaceyG a răspuns:

Pot sa te ajut eu cu povestile, cand am timp, daca vrei.

| Pysy123 explică (pentru StaceyG):

Ok da-mi add pe fb la Mady si Geo mersi :*

| lunathemoon a răspuns:

Intrii in grupuir de publicitate si faci schimb de like la poze comm si share happy

| Pysy123 explică (pentru lunathemoon):

Dar nu am timp de grupuri sad

| lunathemoon a răspuns (pentru Pysy123):

Pai scrii ai tu acolo,, Cine vrea schimb de 50 likes, 20 comm si 5 share sa iti dea add si comm cu 'eu' '' incearca in Doar publicitate nimic altceva 2 ca e cel mai bun grup