| BebeTah a întrebat:

Hey TPUwinking! Am o pagina pe Facebook si vreau sa o fac mai popularabig grin. Imi dati si mie like la easad pls? puppy dog eyes Primul care da like, fundalove struck

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Da-ne pagina sau link-ul! La ce vrei să-ţi dăm like?

| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik a răspuns:

In primul rand, nu ne-ai dat pagina laughing In al doilea rand, nu asa faci rost de likes. Incearca prin schimb de likes sau pe anumite grupuri de publicitate, dar daca nu ai experienta si nu stii la ce ma refer, iti urez succes laughing

| Dahliaa a răspuns:

Păi ți-aș da, dar nu ne-ai dat pagina.

| BiEnCuTsA_1244 a răspuns:

Pai da link-ul!:*