| FoReVeRyOuNgBiTcH a întrebat:

Am o pagina pe Facebook si vreau sa o fac mai populara. Imi dati si mie like la ea pls? :o3 Primul care da like, funda:x (Pag este pentru fete)- www.facebook.com/pentru.noi.fetelee

Răspuns Câştigător
| Painy a răspuns:

Pagina este foarte frumoasa. Iubesc paginile de facebook de genul asta. Un mic sfat : Pune povesti, diferite poze artistice. Am vazut a ai albumul Accesori si Haine. Frumos >:d<. Doar asteapta, like-urile vor veni a un moment dat cu nemiluita. Si eu am o pagina, are 29 de like-uri. [ Este despre anime o.o ]. Asa... mai poti pune si un album ^ Jocuri^ si joci anumite jocuri cu persoanele care iti urmaresc pagina.
Bafta la "impodobirea" ei

| Painy a răspuns (pentru Painy):

Oh, da :]] A dat si like, normal happy

6 răspunsuri:
| katomika a răspuns:

Eu am dat mai demult

| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

Whoa, whoa, whoa, stai unpic...
Eu = singurul baiat de aici...
Concluzie: Eu = puterea.

| FoReVeRyOuNgBiTcH explică:

Imi pare rau blueangel2001 dar nu mergea sa iti dau funda nu stiu de ce...

| blueangel2001 a răspuns:

Eu am dat funda?

| Balan_Emilian_1981 a răspuns:

Un Site util pentru schimb de like-uri pe Facebook, doar iti faci cont http://admf.cc/? JNC13EL, intr-o zi ajungi si la 1000 de like-uri.