| KompliKat a întrebat:

Am o poveste destul de complicata! Pai sa incep sa va povestesc:Imi place de un baiat si nu stiu daca el ma place! Vineri cand am terminat scoala m-a strigat si ma rog am tot vorbit noi...si la un moment dat mi-a luat caciula si a luat-o la fuga! Stiu ca suna un pic ciudat dar chiar imi place de el si nu stiu ce sa zic adica pana acum nu s-a mai comportat asa! laughing)

2 răspunsuri:
| TaviComplicat a răspuns:

Asa si acum ce vrei?
Oricum iti multumim ca ne-ai spus povestea ta dar AICI SE PUN INTREBARI SI NU NE POVESTIM CE NI SA INTAMPLAT!

| KompliKat explică (pentru TaviComplicat):

Intrebarea era ce se intelege prin faza pe care a facut-o ''el''... si stii ceva..trebuia sa ''raspunzi'' doar daca aveai ceva de zis gen ''da te place'' sau ''nu nu te place''...asa ca nu mai ''raspunde'' doar ca sa te afli in treaba ok?