| TheVicSter a întrebat:

am o problema care ma ingrijoreaza foarte rau.Mai pe scurt,atunci cand ma masturbez nu simt nimic, absolut nimic.Am inceput prima oara sa ma masturbez pe la 13 ani dar la fiecare incercare nu am avut nicio senzatie doar o singura data am reusit sa simt ceva.Si aceste incercari au fost odata la cateva saptamani poate chiar luni. Spun cu sinceritate ca ma uitam la filmr pentru adulti foarte rar si ma excitam dar acum daca mas uita nu simt nimic.Iar daca incerc sa ma masturbez si continui chiar si asa fara placere la un moment dat imi curge lichid preejaculator.Niciodata nuam ejaculat si nici nu am avut orgasm si banuiesc ca la 17 ani sunt destul de matur pt asta.Va rog ajutati-ma sunt disperat vreau si eu sa am acea senzatie crying(

4 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Medicul te va ajuta cel mai mult,

| Wukii a răspuns:

Du-te la medic.

| packman a răspuns:

Du-te la medic... poate esti ipotent... fumezi?

| TheVicSter explică:

Stiu ca asta trebuie sa fac, dar niste pareri? Cam de la ce sa ma astept?