| JeffHardyFanForLife a întrebat:

cf? auziti mda eu cand dau o laba ma masturbez simt o senzatie asa care imi zice: Nu mai pot dar eu vreau...si sunt suparat din cauza asta am o senzatie ca nu mai pot sa mai continui! de ce? cel mai bun raspuns

9 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Asa esti tu. Lasa filmele porno si masturbarea excesiva ca risti cant iti vei incepe viata sexuala sa rezisti doar 2-3 minute. Si nu cred ca partenera ta va fi prea incantata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai sentimentul de vinovate din subconstient care-ti spune ca ceia ce faci e rau.e placut dar e rau.fiindca risti sa ramai introvertit si sa te distantezi de sexul opus, placandu-ti doar sora lui dreapta.

| Ben00 a răspuns:

Mi se intampla si mie.

| Cleopa a răspuns:

Poate nu esti excitat suficient de mult...

| JeffHardyFanForLife explică (pentru Cleopa):

Tocmai aia e ca sunt prea excitatlaughing))))))))))

| Cleopa a răspuns (pentru JeffHardyFanForLife):

Pai apeleaza si tu la o fatawinking

| JeffHardyFanForLife explică (pentru Cleopa):

Da hai sa apelez la tine laughing))

| Cleopa a răspuns (pentru JeffHardyFanForLife):

Nu, nu, nu!

| FckYeah a răspuns:

Ai devenit dependent. Iesi in lume, lasa pornografia, fa-ti si tu o prietena, nu stiu gaseste-ti o ocupatie...