| AjutaPeTPU a întrebat:

Am o problema de la un timp cand scriu pe mess nu imi mai arata scrisul si nici la pers cu care vb nu imi arata si apropo si mesajele nu pot sa le vad. Ce trebuie sa fac fundish+

3 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Instaleaza din nou messul. Daca nici atunci nu o sa mearga, ia alta versiune.

| nashu40 a răspuns:

Se mai intampla uneori. am patit-o si eu. Trebuie sa dezinstalezi messenger-ul si sa-l instalezi din nou. Si ai grija sa instalezi ultima versiune. Ultimul e 11-le.
Succes!

| XxR0ObOtZeLuXx a răspuns:

Intra in CONTROL PANEL si dezinstaleaxa yahoo messenger, apoi instaleazal din nou. Daca nu functioneaza inseamna ca trebuie sa reinstalezi Windowsul.