| alexooox a întrebat:

De ieri numai vad ce scriu pe mess cum fac sa vad scrisul inapoi big grin! Raspunsul Care Va Rezolva Problema Va primi funda big grin!

5 răspunsuri:
| Flaviius87 a răspuns:

Urmeaza pasii acestia:
Start - Run - apoi introduci urmatorul cod : regsvr32 jscript.dll
Si o sa iti apara iar ce scrii pe mess!

| mihai_1207 a răspuns:

Nu ai dat prea multe detalii despre problema dar banuiesc ca scrii cu font alb si d-asta nu mai vezi ce scrii. deschizi o casuta de dialog (adica apelezi pe cineva ca sa vb cu pers respectiva) -> deasupra campului unde scrii textul, langa smiley-ul de la emoticons e un T, daca nu e apasat, apasa-l tu. -> cand e activat butonul ala iti apare deasupra o bara de meniu-> apasa pe butonul care arata ca o paleta de pictor (langa lista cu fonturi) si selecteaza de acolo culoarea neagra si vezi pe urma daca s-a rez problema si mai posteaza daca nu s-a rezolvat sau am inteles eu gresit ce nu merge. succes!

| laryssutzadlc a răspuns:

Poate scrii cu alblaughing

| silvius1734 a răspuns:

Reinstaleaza messenger-ul
am avut si eu aceeasi problema si asa am rezolvat-o

| dannys32 a răspuns:

Sall da-mi un add la "danny_93s@yahoo.com" si te ajut eu