| fgsdfgdfgdsfgfd a întrebat:

Am o problema mare! Am 13 ani si un canin mi-a crescut mult mai de sus decat celalalt si ceilalti dinti inca nu sunt crescuti complet...Nu vreau in niciun fel sa port aparat dentar. dr.stomatolog mi-a spus sa vedem cum creste. nu s-a indreptat spre bine am avut o colega care avea ca si o sarma printre dinti din cauza unui dinte.Nu vreau sa fiu nevoita sa port asa ceva.Please solutii sau macar ce mi se va intampla... funda! :*

4 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Cea mai buna solutie e sa-l scoti pana nu e prea tarziu.

| LoriLoL a răspuns:

Nimic nu se imdreapta de la sine.habar naice frumos tii indreapta aparatul.alege o dantura sanatoasa!

| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Cred ca exista si un aparat denatr pe care sa-l pui noaptea

| anonima01 a răspuns:

Mai bine sa porti acum aparat dentar cu toate ca ti se pare tie ca arati urat decat sa nu mai poti face nimic mai tarziu! Gandeste-te ca il vei purta un an sau doi si dupa vei avea o dantura superba. In schimb, daca nu porti acum vei ramane cu dintele asa toata viata! Gandeste-te si la viitor nu numai la prezent!