| SweetCheeks22 a întrebat:

am o problema.nu vreau sa ma laud dar, am un corp frumos.sunt inalta supla etc, dar am o mica problema.am putina burta cum pot scapa de ea plzz help meee! funda si vot...si daca imi dati sugestii spuneti-mi si in cat timp imi trece! 11

7 răspunsuri:
| DeCe a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine e sa faci abdomene, o sa ai o burtica chiar foarte frumoasa si cu putini muschi.happy. Dar trebuie sa te ti de asta o perioada lunga.

| Mentaaaaa a răspuns:

Abdomene! In fiecare seara fa abdomene dar nu multe dintr-o data. Mai intai 10 apoi 12 apoi 15 si tot asa pana scapi de ea

| DenisPericolPublic a răspuns:

Sport,sport si iar sport. Eventual Abdomene. CAuta tutoriale pe youtubewinking Si ai grija si ce mananci.

| Brain_1291 a răspuns:

Fa abdomene si renunta la bauturi carbogazoase sau bere (toate fac burtica) bea doar apa si fa abdomene.

| Chiuaua a răspuns:

Ar trebui sa ti un mic regim alimentar, ti-as sugera unu cu 6 mese pe zi, dar cat mai putin conistente, putin si des.in al 2-lea rand cea mai buna solutie ar fi exercitiile fizice, iti recomanda abdomenele si daca poti si iti permiti sa treci cateva zile si pe la sala.Cat despre timpul in care vei slbi difera de la persoana la persoana. poate cateva sile, poate saptamani depinde, bft si sper sa reusesti ce iti ropui. Funda?

| lauritta a răspuns:

Poți sa faci abdomene vreo 50 pe zi la inceput 30 pana te obisnuiesti da sa NU le faci deodată cu 3 reprize de 1 min. fundă? mie așa mi-a mers cam in 2-3 saptamâni dar trebuie ZILNIIIIIC! baftăă

| BlackAngel_4987 a răspuns:

In fiecare seara sa faci intre 50-100 abdomene, 50-100 genoflexiuni. Fara mancare dupa ora 18, fara dulciuri, fara grasimi, fara sucuri, de preferabil apa plata. Si daca ai timp ai putea sa mergi la alergat. In maxim 2 luni iti garantez eu ca vei arata diferit. Apropo, incearca sa faci in fiecare seara din ce in ce mai multe abdomene si genoflexiuni si sa nu bei nimic dupa. Mult succes:*funda?