| dreamerrrrrrr a întrebat:

am si eu o problema.nu inteleg cum se transforma in grade, minute si secunde...Help meee!

1 răspuns:
| litlledolleioanna a răspuns:

Ce sa se transforme?:O poate vroiai sa zici ca nu stii cum se transforma gradele in minute si secunde.1 grad are 60 de min si un minut are 60 de secunde. daca de exemplu ai 123 de minute inseamna ca sunt 2 grade si 3 min.sau daca ai 155 de secunde inseamna ca sunt 2 min si 35 de secunde. sper ca asta a fost intrebarea daca am inteles gresit scuzebig grin