| fantasy01 a întrebat:

happy.
Am o problema happy.
Pei. vreau sa fac un videoclip in windows movie maker ..si am pus poza care trebuie', si ca coloana sonora, vreau sa pun o inregistrare audio de pe telefon happy, dar cand dau la " Import audior or music " si caut inregistrarea in calculator, nu o gaseste sad., dar melodiile le gaseste. Ce pot face? ..sau macar ce program pot sa folosesc sa pot pune ca, coloana sonora, inregistrarea aia? puppy dog eyes.
Dau funda mare. Mersi :*. Si scuze categ. big grin

1 răspuns:
| rizbytzu a răspuns:

Ai 2 posibilități:
1) convertești înregistrarea pe un program special de pe net si o transformi in mp3 sau ce sunt melodiile pentru a o putea recunoaște
2) folosește video pad editor este un program bun, potrivit începătorilor
te sfătuiesc dacă ai timp si net bun 2 pentru ca programul e mult mia complet market