| Kimball a întrebat:

am o serie de intrebari.
1)Cum abordezi o femeie mai în varsta decat tine?
2) Daca vrei sa intri într-o relatie cu o femeie, dupa cateva iesiri la cate o cafea ar trebui sa o săruți sau sa vorbesti cu ea, ca sa vada ca vreau ceva cu ea/sunt interesat de ea.
Eu am 20 ani si vreau sa am de-a face cu una de 24 ani, deşi ma gandesc ca nu ma pot comporta cu ea la fel cum fac cu cele de varsta mea sau mai tinere pentru ca ea e mai matură.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Hey TPU, am o serie de intrebari.

1)Cum abordezi o femeie mai în varsta decat tine?
A-bordare vine de la a intra într-o corabie, a te îmbarca.
Ca pe corabie de vârsta ta, sau mai tânără decât tine.
2. După câteva ieșiri la o cafea, ai intrebat așa... sau să vorbești cu ea...
Dar până atunci, ce ai făcut, ai tăcut tot timpul?
Dacă așa a fost, atunci măcar sărut-o.
Vezi, să nu verși cafeaua pe tine.

| Lioana a răspuns:

Ar fi bine sa o abordezi la fel ca pe una de aceeasi varsta cu tine ca sa nu o faci sa se simta mai in varsta.

| Marius070600 a răspuns:

Nu e diferență mare 4 ani, încearcă să te comporți matur, dar fi tu! Atitudinea contează