| radu1590 a întrebat:

Am observat ca oricat de mult as manca de la fast-food (mc, kfc, pizza), nu ma ingras deloc. Inseamna ca am arderi puternice?

Răspuns Câştigător
| CosminCD a răspuns:

Da, cu siguranta. Incearca, totusi, sa eviti aceste mancaruri fast-food. Nu sunt deloc benefice organismului. O data cu trecerea anilor, vei putea sa te ingrasi de la sine (asta daca vei fi un sedentar), insa nu-ti recomand sa te ingrasi. Tare greu mai scapi de kilogramele in plus.

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Depinde, poate cu timpul o să se vadă.
Oricum nu e recomandat.

| Emiluner a răspuns:

Fiecare organism e diferit, oamenii care se ingrasa înseamnă că organismul ia ce e rău din mâncarea aceea
Iar dacă efectiv nu te îngrași
Așa e corpul și organismul tau
Dacă mănânci KFC sau nu stiu ce
Organismul tau va elimina tot ce e rău și va lua doar ce e bun astfel încât nu se depun grăsimi și nu te îngrași
În schimb la alții e fix invers)) gen Io!
Eu dacă mănânci KFC în fiecare zi ma îngraș 10 kile
Dar tu? Tu ramai la fel
Dar indiferent că te îngrași sau nu, nu e sanatoasa mâncarea, și ar trebui să te opresti din cauza asta, o să ai probleme cu inima