| Soowhaat01 a întrebat:

Hey TPU!

Am pentru istorie un proiect despre Egiptul Antic. As vrea sa ma ajutati cu informatii despre faraoni, ocupatiile lor, si Egiptul sa fie doar o prezentare scurta. Dar despre faraoni mai lunga. Eu nu prea am gasit. As vrea sa imi dati link'uri >:.

Funidta!

P.S. Scuze pentru categorie dar asta este cea mai vizionata.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| monochrome a răspuns:

Lene mare sa cauti pe Google? happy

| Soowhaat01 explică (pentru monochrome):

Nu e treaba ta happy.

| CristianMarius a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Lista_faraonilor_egipteni dai clik pe numele faraonilor si-ti deschide pagina despre ei

| alessia95 a răspuns:

Scrie pe www.google.ro;)