| Anonimus02 a întrebat:

Am primit de curand un gel de dus cu aromă de portocale si chiar vreau sa il incep doar ca mai am acel vestit "gel de dus de ciocolata" de la palmolive si nu stiu cum sa il termin. De spălat nu ma spăl cu el pentru ca mirosul a devenit enervant. Chiar sa il arunc nu as vrea. La ce il mai pot folosi?

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Nu trebuie sa-l arunci, foloseste-l mai incolo cand vei vrea sa resimti mirosul ciocolatii. Asa fac de fiecare data, pentru ca-mi iau nu numai cate un gel de dus, imi cumpar la final de luna cate 4-5 bucati cu diferite arome si firme si uneori vreau sa incep din altul si asa ca pe cel neterminat il pun mai la dos si cand e vremea lui il refolosesc. Arunc doar daca produsele au expirat.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-l termina sau arunca, inchide-l si pune-l in dulap, consumandu-l dupa ce-l termini pe cel de portocale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu le alternezi? Eu cand foloseam geluri de dus parfumate aveam vreo 7 deschise ca sa nu ma plictisesc de miros laughing

| DrGoogle a răspuns:

Cheama niste prieteni la tine si faceti dus cu totii in felul asta o sa il termini foarte repede laughing