| euse a întrebat:

Hey, TPU am si eu nevoie de ceva ajutor.... Cineva si-a facut un facebook fals si ma ameninta pe mine in diferite feluri, eu banuiesc cine ar putea fi si sunt in proportie de 99% sigur. Ce as putea face sa ma razbun intr-un fel, sa-i "sparg" contul sau sa fac ceva sa nu si-l mai poata accesa. Stiu si eu de manevra blocarii astfel incat sa nu mai poata sa-mi de-a mesaje sau sa-mi acceseze profilul dar eu caut altceva. Multumesc anticipat!
DAU FUNDAlove struck

1 răspuns:
| Elena_Oana_1997 a răspuns:

Singura metoda de spargere a unei parole este forta bruta.Ea consta in folosirea tuturor combinatiilor de caractere posibile.Este o metoda care dureaza prea mult timp si nu mereu da rezultate.