| LoveFactory a întrebat:

Hei TPU happy
Cum sa sparg un cont de facebook?
P.S: Vreau sa-mi recuperez contul, nu sa ma razbunhappy
FUNDA:*

6 răspunsuri:
| Lovedance144 a răspuns:

Cu ajutorul adresei de mess. happy

| LoveFactory explică (pentru Lovedance144):

Cum? ..asta e intrebareahappy stiu ca trebuie cu adresa de mess

| ๖ClaSSic a răspuns:

Deci vrei sa aflii parola? Nu poti sparge parola decat daca ii stii id-ul de mess si parola...Adica sa intri in contul respectivului de mess si sa o schimbi pe aia de facebook.

| 26Geo a răspuns:

Dai la recuperare parola, si introduci adresa de mail. Daca nu a schimbat-o, ar trebui sa fie aceeasi cu care ti-ai facut contul, daca nu, e mai greuhappy

| 26Geo a răspuns:

Iubita,da-mi un mesaj cu id tau si vb pe mess si te rezolv cu problema.Nu e vrajeala.Bafta