| SunshineGirliuli a întrebat:

Buna aseara cand am intrat pe facebook, mi-a aparut pe desktop un advertisment, prin care imi comunica asistenta de la facebook, cred, k sunt blocata pentru 24 de ore, azi am revenit pe profilul meu de facebook pentru a-mi putea accesa contul pentru k trecuse cele 24 de ore, si iar acceiasi problema, pls un ajutor,

Răspuns Câştigător
| Numb a răspuns:

Incearca sa intri la ajutorul pe care ti-l ofera ei si fa ce ti se spune. Daca mai ai nevoie de ajutor. spune-mi ca te ajut

1 răspuns:
| Camelyaa a răspuns:

S-ar putea si fi blocata adica sa te denunte cineva la facebook k ai jigit sa chestii din astea... Funda? laughing