| zuzatevrajeste a întrebat:

am si eu nevoie de niste sfaturi. Acum o saptamana m-am certat cu iubitul meu si neam desprtit (in ultima vreme nu prea mai vorbeam )El mi-a spus ca pleaca in Italia la fratele lui ca aici nu are pentru ce sa mai stea si vine la anul, si nici atunci nu stie sigur daca vine. Ce pot sa mai fac? nu vreau sa il las sa plece ca fara el eu innebunesc. de cand mi-a zis ca pleaca parca nu mai sunt eu, nu am mai iesit din casa el e totul pentru mine si daca pleaca... voi ce ati face in locul meu? (Si nu vreau raspunsuri de genu : lasa-l sa plece ca nu te iubeste sau uita de el etc ) Cel mai bun raspuns funda :*:*

1 răspuns:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Pai eu deja am gasit raspunsul in intrebarea ta. Spune-i ce ne-ai zis si noua,ca o sa iti fie dor de el,cere-ti scuze,el e orgolios si nu o sa faca asta,si spune-i sa nu plece, pentru ca are pentru ce sa ramana. Daca mai e ceva, da-mi un mesaj.