| ancutza_2418 a întrebat:

am si eu o intrebare. Am 12 ani si 1.68 inaltime e bine? Mai cresc?
Nu am facut niciun sport.

Răspuns Câştigător
| thunderstruck13 a răspuns:

Hmm, eu am 13 ani si 1.73, dar am facut baschet si inot. Mai bine ai face niste baschet sau inot si tu, ca alea te inalta imediat. Dar oricum, esti destul de inalta, nu-ti face griji...

Funda?!big grin

5 răspunsuri:
| BbqOmgWtf a răspuns:

Hey,Heey!

Pai este kay, tu vei mai creste, sigur, daca ai parinti innalti, ar trebui sa te duci pe bici, sau la innot, ca ori cum, cu varsta te dezvolti, nu cu sproturile, alea sunt doar niste thinking hmm, ajutoare, dar nu importante!
Este ceva normal, si eu am 13-14 si am 1, 71 smug deci, nu ai de ce sa te ingrijorezi, ca mancarea din comert din zilele noastre este plina cu hormoni de crestere laughing trebuie sa iti zic ca sunt APROAPE ce-a mai mica din clasa laughing! Iti dai seama laughing, Nu trebuie sa te ingrijorezi, e perfect normal! kiss

Sper ca te-am ajutat! big grin

| PisicaRoz a răspuns:

La 12 ani 1.68:O tarehappy daca te simti bine in pielea ta dc sa mai cresti ceea ce oricum nu prea ai cum asta depinde doar de organismul tauwinking

| AlexStoica98 a răspuns:

E foarte bine (eu am 13 ani si 1.70 cm) si da mai cresti

| Cineva231 a răspuns:

Normal ca da.esti prea pitica.eu am aproape 13 si am 1.72laughing

Răspuns utilizator avertizat