| alex_4160 a întrebat:

am si eu o intrebarebig grin daca am media de admitere la liceu de 8.61 si media liceului la care vreau sa intru este 8.56 credeti ca sunt sanse sa >intru?:

5 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

E chestie de logica frate.
Ultima medie a celui admis anul trecut este 8, 56. Media ta este mai mare, adica 8, 61. Cum naiba sa nu poti intra? straight face

Chiar asa, nu puteti gandi macar un pic inainte sa puneti o intrebare?
Bafta

| saku970 a răspuns:

Buna!
Acum este la noroc, daca copii care incearca anul asta au medii mult mai mari decat anul trecut media de admitere va creste si nu vei intra dar daca copii care se vor inscrie vor fi o generatie mai proasta si vor avea medii de admitere mai mici ca anul precedent vei intra.
@7h30 nu va intra neasparat ca doar nu o sa fie la fel de destepti copii de anul asta ca cei de anul precedent,sunt doua generatii total diferite deci nu stim la ce ne putem astepta! Ca sa poata fi sigur ca intra, asa cum ai zis tu, ar trebui sa aiba media de admitere mai mare cu cel putin 20 de sutimi decat ultima medie intrata anul trecut!
Oricum multa bafta si sper sa intri la liceul la care doresti! :*:X

| Iuli_9028 a răspuns:

Proabil ca ai sanse. incearca:incercarea moarte n-arewinking

| vaa a răspuns:

Dap. Mediile scad / cresc de la an la an.
dar nu pune doar liceul respectiv, baga sub si altele, ca sa iti asiguri inscrierea.
bafta! si sora mea are problema asta I don't want to see

| books a răspuns:

Printre ultimii, dar intribig grin Funda