| EFE21 a întrebat:

Anul acesta am asa zisa "Admitere la Liceu" si vreau sa va intreb dupa parerea voastra daca am sanse sa intru. Media 5-8 o am de 9.85 iar in examen la mate trag de un 8 iar la romana 8. Eu vreau sa intru la profilul Matematica-Informatica intensiv engleza. Anul trecut ultima medie de intrare a fost 8.61, tinand cont ca anul acesta se pun camere iar cei de pe sate nu vor mai putea intra cu medii de 10 am sanse sa intru fara probleme? o.O astept pareri

Răspuns Câştigător
| pisytau a răspuns:

Buna! si eu sunt la mate-info ints engleza,la media ta o sa intri fara probleme,nu vreau sa te sperii dar o sa iti fie foarte greu, mai ales la info, daca esti o persoana ambitioasa si iti place matematica mult, bineinteles si te descurci cat de cat nu ai de ce sa iti faci probleme, eu am avut media 8.50 si am intrat, deci ai mari sanse! mult succes! si nu uita: intotdeauna sa faci ceea ce iti place tie, nu altorawinking te-am pupat si bafta la examene!happy

| EFE21 explică (pentru pisytau):

Merci mult pentru sfaturi big hug mi-ai dat un + de incredere te pup si bafta pe mai departe

| EFE21 explică (pentru pisytau):

Merci pentru un + de incredere pe care mi l-ai acordat :* te pup si bafta in continuare

| pisytau a răspuns (pentru EFE21):

Mersi si eu iti doresc mult succes! la inceput o sa iti fie putin greu, cu informatica dar sa nu te dai batuta! trebuie sa ai incredere in tine! te pup si succes cu examenelebig hug si mersi pentru funda!happy