| AndreChan a întrebat:

am si eu o intrebare mai mult pentru baieti, dar si pentru fete, uitati deci acum 2 saptamani m-am bagat in seama cu un baiat din clasa a 10-a si eu sunt a 6-a ei uitati, voi ce parere aveti, as putea fi cu el adica diferenta de varsta pentru voi baietii conteaza? sau pentru voi fetele?

Răspuns Câştigător
| ClumsyDeer a răspuns:

Pai cam nu stiu.dar cand treci pe langa el uita'te sa vezi daca te priveste... poti sa pui pe cineva de la el din clasa ( daca cunosti ) sa il intrebe daca te place.sau chestii de genu`. incearca sa fii tu si poate vei avea vreo sansa sa aflii happy

3 răspunsuri:
| AndreChan explică:

Multumesc! KindaGirl dar cum trebuie sa il abordez ca sa aflu daca ii place de mine?

| ClumsyDeer a răspuns (pentru AndreChan):

Pai cam nu stiu.dar cand treci pe langa el uita'te sa vezi daca te priveste... poti sa pui pe cineva de la el din clasa ( daca cunosti ) sa il intrebe daca te place.sau chestii de genu`. incearca sa fii tu si poate vei avea vreo sansa sa aflii happy

| ClumsyDeer a răspuns:

Diferenta de varsta nu conteaza din moment ce voi doi va placeti! tongue Bafta

| DanaDaniela27 a răspuns:

Uite, intr-un fel chiar nu conteaza varsta, dar in schimb conteaza ca acel baiat sa fie sincer si sa nu iti dea impresii gresite, apoi doar sa isi bata joc, deci trebuie sa fi sigura ca el chiar te place si nu vrea doar sa isi bata joc de tine. Incearca poate o sa reusesti. Bafta:*. Funda?happy