| BoOoMbOnik a întrebat:

Am si eu o mare problema cu hi5. Nu merge sa sterg prieteni, comentarii, sa modific datele de la pc, sa sterg mesajele pe care le primesc. Merge doar sa sterg pozele si sa le incarc dar celelate nu merg. Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| fL0ri a răspuns:

Nici la mine nu merge, incearca la un alt pc, ...ca o sa mearga asa am patit si eu., cred ca ii o problema de la pc nu stiubig grin

2 răspunsuri:
| BoOoMbOnik explică:

Da de la pc e pentru ca daca intru pe alt pc merge dar vroiam sa stiu daca pot face ceva sa umblu prin pc sau nu stiu orice ca sa rezolv problema. Oricum multumesc frumos pentru raspunsuri!

| sorana29 a răspuns:

Pai se mai intampla in acest fel ar trebui sa astepti o vreme sasi revin sau sa apelezi la un nou cont...dar mai preferabil fa-ti un cont facebook!