| ioanaaa_1437 a întrebat:

:* Am si eu o problema. Am mare nevoie de niste banuti. ce as putea face? sunt prea mica sa muncesc [15]. adica. ar fi o solutie la impartit de pliante. dar unde ar trebui sa ma interesez pentru asta?[ de ex: am vazut multe pliante de la vodafone. etc. ar trebui sa ma duc la cei de la vdf sa-i intreb? sau? sad chiar nu stiu.
Sau mai stiti voi alte solutii? sa castig ceva. banuti?
Vreau raspunsuri serioase. nu ceva in gen. du-te pe traseu.winking sau alte chestiiwinking funda!

3 răspunsuri:
| Unique a răspuns:

Buna Ioana, luna viitoare va fi ceva important la noi la salon, si avem nevoie de fete in Sibiu, pentru pliante si reclama, dar sa te tii de munca deoarece banii primesti pe masura in 3 zile 3 mil jumatate daca iti convine, daca imparti pe o saptamana vei primi din investitiile noastre 5 milioane happydaca esti incantata cere-mi id-ul si vorbim pe mess, daca nu te pot inscrie la firma de cosmetice Lady"s unde vei face bani doar stand, numai inscrii persoane face comenzi in reteaua ta si tu vei face bani pe luna nemdoderat.Depinde ce iti alegi, daca nu o sa tef reprezentanta ProFm tot firms de cosmetice numai ca are mai multe la baza, daca esti interesata happy

| Bondarel99 a răspuns:

Poti sa te angajezi ca babysitter.eu castig niste banuti din asta dar mai mult o fac din placere pentru ca imi plac copiii

| aquila_4553 a răspuns:

Daca te duci la cei de la Vodafone, nu cred ca o sa iti spuna "Ok de maine incepi, chiar vroiam sa angajam pe cineva". de obicei se baga intre ei pe pile.Nu stiu daca iti va fi de ajutor si nici nu vei strange foarte multi bani, dar ai putea sa te faci reprezentant Avon, Oriflame etc. Imi pare rau, dar asta e singura idee care imi vinesad. Totusi mult succes!