| XDarkAngel a întrebat:

am si eu o problema azi ne-o adus niste teste la romana din lectia de zi, si o invatasem cat de cat, dar nu stiu cum (bine recunosc ca am gresit mult) am luat 5! de fapt e 4, 50! si diriga (ii profa de romana) ne pune sa le aducem semnate de parinti maine! eu am note bune la roamana ma pricep joi dau teza dar faza ii ca nu stiu cum sa-i zic la mama! nu iau note rele decat la mate, dar la restul materiilor nu se asteapta la asemenea note si nu stiu cum s-o fac sa semneze! help, dau funda!

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Se mai intampla...o nota nu este un capat de tara!
Spune-i mamei tale ca a fost un accident * si cred ca este asa *.si cel mai probabil o sa te inteleaga!
Si ei au trecut prin scoala ...si cred ca inteleg si ei ca nu poti sa ai 10 pe linie tot timpul!

| Smilee4Mee a răspuns:

Hmmthinking Spune'i ca se mai intampla... k nu te'ai pregatit. Sau spune-i seara ca sa nu te certe toata ziua, si ziua urmatoare te pregatesti, o rogi pe profa sa te asculte si iei o nota mai mare.:*
Succes!