| LovePeace a întrebat:

happy am si eu o problema. Daca ma pueti ajuta as fi foarte recunoscatoarea. Acum 30 minute puteam intra foarte bine si frumos pe facebook. Am dat restart la calculator iar de aproximatic 20 de minute nu ma mai lasa sa intru pe facebook, iar tot ce. mi zice la Log In cand incerc sa-mi adaug parola nu merge imi zice asta: Account unavailable
Your account is temporarily unavailable due to site maintenance. It should be available again within a few hours. We apologise for the inconvenience. Iar cand am dat la " forgot your password" sunt niste campuri dau sa-mi gaseasca accountul dar nu gaseste nimic. Vi s. a intamplat si voua sau nu? Sa stiu si eu daca sa. l mai ti [ accountu ] sau nu. Cine ma poate ajuta? dau funda :* Merci

1 răspuns:
| ღAncaღ a răspuns:

Poate ai probleme cu calculatorul, virusi de exemplu!