| AnnaMaria16 a întrebat:

Am si eu problema mare! De 1 ora nu pot sa imi accesez contul Facebook. Nu stiu ce e cu el, insa am nevoie sa trimit un mesaj unei persoane. Incerc sa ma loghez, si nu merge, imi apare mesajul urmator: Your account is temporarily unavailable due to site maintenance. It should be available again within a few hours. We apologize for the inconvenience. Daca o persoana incearca sa intre pe contul meu, ii apare mesajul urmator: Profil Indisponibil
Ne pare rău, dar acest profil nu este disponibil momentan. Vă rugăm să încercați din nou în câteva momente.
Ce sa fac? crying am nevoie neaparat. oare si-o reveni? Ajutati-ma si pe mine va rog. Oare in cat timp? DAU FUNDITA! Multumesc mult de ajutor

2 răspunsuri:
| Blueblueblueeah67 a răspuns:

Pai...schimba-ti parola (singura solutie)

| eu_2364 a răspuns:

Asa imi apare si mie, deci stai linistita si asteapta, o sa mearga...doar te-au anuntat ca se lucreaza si ca o sa ai aceces peste cateva ore...