| ann a întrebat:

am si eu o problema cu Facebook-ul si anume imi apare asta : Account Temporarily Unavailable
Your account is currently unavailable due to a site issue. We expect this to be resolved shortly. Please try again in a few hours.

Stie careva de la ce-ar putea fi? thinking

Răspuns Câştigător
| Lumine a răspuns:

Buna!
Probabil ca este o problema cu serverele lor.Asteapta cateva ore si ar trebui sa se remedieze problema.

Succes!

3 răspunsuri:
| Colourss a răspuns:

Cand iti apare asa inseamna ca, contul tau este indisponibil din cauza unei probleme a site-ului! Trebuie sa astepti cateva ore iar apoi daca va fi rezolvata problema vei putea intra in facebook!
Sper ca te-am ajutat! Funda?

| ann explică (pentru Colourss):

Nu trebuia sa-mi traduci pentru ca am inteles si eubig grin..credeam ca se intampla la mai multe persoane, nu numai mie. oricum mersi pentru raspuns laughing :*

| ann explică (pentru Colourss):

Nu trebuia sa-mi traduci pentru ca am inteles si eu laughing..credeam ca se intampla chestia asta si altor persoane, nu numai mie... oricum mersi pentru raspuns laughing :*