| Saiko2502 a întrebat:

Am si eu o problema: ma tot chinui sa instalez IMVU si de fiecare data cand in deschid imi da Crush. Lam reinstalat de vreo 7 ori si tot la fel patesc. Ma puteti ajuta? Dau fundita si vot.
( scuze de categorie...)

1 răspuns:
| Dxpro a răspuns:

Sunt mai multe motive ce pot cauza aceasta problema:
1. resurse limitate
- placa grafica slaba, memorie insuficienta, driver neupdatat.
2. ai descarcat pachetul de instalare de pe o sursa oficiala?
De obicei erorile sunt afisate cu un mesaj. Poate revii cu acel mesaj de eroare si iti pot da un raspuns mai exact.