| DeeDee_1845 a întrebat:

Hey TPU!happy...Am si eu o problema si, evident, sper ca ma puteti ajuta.Am un prieten cu care ma inteleg foarte bine, dar cand suntem singuri.Insa atunci cand isi fac aparitia prietenii lui, el nu mai stie decat sa rada de mine. Apoi cand ei pleaca, redevine prietenul cel bun, atent si grijuliu.Sunt confuza. Ce credeti despre situatia asta, adica e normal? Si daca este, atunci ce motiv credeti ca are? Thxhappy

3 răspunsuri:
| annna a răspuns:

Multi fac la fel:-J... vorbeste cu el poate nu o sa mai faca asawinking

| DeeDee_1845 explică:

Mentionez ca nu e iubitul meu, sau ceva de genullaughing, dar ne intelegem foarte bine.Credeti ca daca ii spun o sa creada ca nu am simtul umorului?@Dolly:nu,nu cred ca incearca sa'i impresioneze pe acei tipi, pentru ca nu sta cu ei decat ca sa aiba cu cine sa radalaughingOoo da, si multumesc pentru raspunsul de pana acumhappy

| Dolly_2615 a răspuns:

Hei deedee. iti e prieten sau iubithee hee? ...ma rog nu cont. pai multi tipi fac asta pentru popularitatesmug si pentru a impresionaalti tipilaughing. incearca sa-i atragi atentia la acest lucru pentru ca nu e bine ca el sa incerce sa fie cine nu este. are nevoie de incurajare. nue sigur pe el daca e o pers placuta si poate fii el insusi pe langa tipi pe care incearca sa-i impresioneze. invatal sa fie el insusi mereu fiindca astfel poate castiga mai multi prieteni care i se potrivesc. arata-i ca e o pers speciala si arata-i cine e cu adevarat. e ca un fel de strigat de ajutor. Vorbeste si fii alaturi de elwinking apoi spune-mi daca a merslaughing