| roxanaclipaflorentina a întrebat:

am si eu o problema stiti eu sunt un pic cam slabuta si nu imi place de loc cum imi sta nici macar hainele nu se aseaza bine desi mananc destul de bine nu ma ingras de loc.ati putea sa imi dati niste sfaturi cum sa ma ingras si eu ofer funda

1 răspuns:
| HappyKiddd a răspuns:

Pai incearca sa mananci mai mult! Si paine, dulciuri etc..Si nu fa foarte mult sport! Ai grija..sa nu mananci foarte multe prostii...s-ar putea sa-ti agraveze sanatatea!big grin