| AnkuYo a întrebat:

Am si eu o problema...Sunt imi place mult de un baiat dintr-o alta clasa.Am fost in aceiasi grupa la gradinita dar acum abia daca isi mai aduce aminte de mine...Nu stiu ce sa fac.Ma puteti ajuta? P.S.suntem cls a6-a.FUNDA!

Răspuns Câştigător
| SaTaRRaL a răspuns:

Eu sunt in clasa a 8 a si cand imi place de cineva incerc sa ma inalnesc cu acea persoana ori pe strada, pe hol (la scoala) si ar fi bine sa incepi prin al saluta si prin a vorbi cu el sa-l intrebi ce faci cum se simt cum a fost la ora apoi seara daca are profil de facebook il cauti si ii spui ca tu esti fata care l-a salutat astazi si il intrebi ce face si daca nu gasesti alt subiect vorbesti despre scoala...si poti sa inchei discutia prin mai vorbim maine sau ceva de genu sa ii lasi de inteles ca mai vrei sa vorbesti cu el. Daca nu te baga el in seama a doua zi il bagi tu, il saluti sau vezi tu... si daca nu iti spune el sa iesiti in oras ar fi bine sa ii spui tu si daca accepta mult succes.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Invata sa scrii si dupa aceea poti intreba orice doresti.

Răspuns utilizator avertizat