| MihaielaD a întrebat:

Buna TpU:-)
Vreu sa va cer citeva sfaturi :
Imi place un baiat care este cu mine in aceeasi grupa de dans...si nu stiu ce sa fac ca sai plac macar putin.
Ma puteti ajuta?
P.S.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NIMIC. Daca te place, te place asa cum esti. Nu trebuie sa te schimbi, trebuie sa fii tu. E foarte simplu sa ii spui doar "Imi place de tine". Daca tie chiar iti place...nu va fi asa greu. happy

1 răspuns:
| Sally98 a răspuns:

Pai, incearca sa fii tu in primul rand... daca nu merge, incearca sa l scoti TU in oras la o intalnire "amicala". daca nu merge si nu si da seama, ar trebui sa i spui ce simti