| zSchizophrenic a întrebat:

Hey TPU.Am sistem 5.1,conectat la pc. Dar, mii se aude numa o boxa tare, iar restul` mai incet. Ce are? Ce pot sa-i fac sa se aude toate la fel? Help, plssad. Fundoi![Scz categoria].

1 răspuns:
| LowWw a răspuns:

Schimba firele din subwoofer si vezi daca se aude aceeasi boxa tare, daca se aude aceeasi boxa inseamna ca e diferita de celelalte si daca sa aude tot alta inseamna ca e de la subwoofer ( daca e subwooferu boxa principala)