| ChangeYourLife a întrebat:

am trimis acum doua saptamani o comanda la Yves Rocher (sper ca asa se scrie) si nu am primit comanda,trebuia sa duc la posta foaia pe care erau produsele pe care le-am comandat si a trebuit sa timbrez corespunzator... ASA AM FACUT, nu inteleg de ce nu a venit inca.M-am gandit ca ar putea fi din cauza ca eu sunt din Severin si poate ajunge mai greu.Va rog ziceti-mi daca ati facut o astfel de comanda si cand ar trebui sa ajunga?

2 răspunsuri:
| ChangeYourLife explică:

Am dat telefon astazi si au zis ca acum este perioada sarbatorilor si ca sunt liberi.

| Husicel a răspuns:

Eu am dat comandă și mi-a venit întro săptămână; în primul rând dă un telefon și vezi ce se întâmplă apoi săți faci griji