| mihaab a întrebat:

Am facut o comanda la yves rocher pe care am ridicat-o si in pachet era si catalogul.
Uitandu-ma pe catalog constat ca am diferite oferte: "pentru prietena mea", bon de comanda, 2 plicuri pe care sa le timbrez si sa le trimit...
Sa inteleg ca pot beneficia de aceste oferte doar daca trimit prin posta acele cupoane decupate din catalog?

Răspuns Câştigător
| gabyella a răspuns:

Nu este obligatoriu! Cand suni le spui ca ai si acest autocolant castigator! Formularul pentr recomandarea unui prieten este aparte. Daca vrei sa recomanzi un prieten ..acesta trebuie sa faca comanda de o suma minima care scrie pe catalog, iar tu vei primi in pachetul lui/a ei un cadou la alegere(adica un produs din catalog, bineinteles o parte de produse nu toate sunt puse in oferte)care se v-a afla in coletul prietenei/prietenului.Eu sunt reprezentant de doi ani si recunosc ca mi-a fost greu prima data sa fac comanda.Noroc cu fetele care mi-au rasp cand am sunat, mi-a explicat totul usor cu usor.Sunt multumita de produsele lor. Apropo tu ce parere ai? ce ti-ai comandat? ce parere ai avut?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| HimoSsa a răspuns:

Da asa am profitat si eu o data:d
insa ai putea si pe mail. sa le accentuezi ca le ai.

| gabyella a răspuns:

Ai putea sa suni la nr de tel care se afla pe catalog in partea de jos. Fata care v-a vorbi cu tine iti v-a explica tot ce nu intelegihappyPrin telefon comanzi mai repede si iti vin produsele mai repede.Vei primi un cadou oricum iti alegi sa faci comanda.

Răspuns utilizator avertizat
| gabyella a răspuns (pentru mihaab):

Eu pana acum mi-am comandat trei fonduri de ten aceiasi marca dar nuante diferite..Nici una nu mi s-a potrivit. Oricum mai am doua incercari din doua una trebuie sa fie nuanta mealaughing.In legatura cu textura, mirosul si altele ..no problem.E ok (parerea mea). Comanda prietenului tau vine pe adresa lui nu a ta. Apropoo :de exemplu, prietenul/prietena ta poate sa isi faca un fond de ten cu nuanta ta si sa ti-l dea tie si tu il dai pe al tau, in cazul in care i se potriveste nuantabig grin. Sper ca te-am ajutat. Daca mai ai nelamuriri ma poti intreba:*

| gabyella a răspuns (pentru mihaab):

Nu este obligatoriu! Cand suni le spui ca ai si acest autocolant castigator! Formularul pentr recomandarea unui prieten este aparte. Daca vrei sa recomanzi un prieten ..acesta trebuie sa faca comanda de o suma minima care scrie pe catalog, iar tu vei primi in pachetul lui/a ei un cadou la alegere(adica un produs din catalog, bineinteles o parte de produse nu toate sunt puse in oferte)care se v-a afla in coletul prietenei/prietenului.Eu sunt reprezentant de doi ani si recunosc ca mi-a fost greu prima data sa fac comanda.Noroc cu fetele care mi-au rasp cand am sunat, mi-a explicat totul usor cu usor.Sunt multumita de produsele lor. Apropo tu ce parere ai? ce ti-ai comandat? ce parere ai avut?