| GraveDigger91 a întrebat:

Am văzut multe videoclipuri pe YouTube care au titluri gen "Change your este colour with this music" Și mă întrebam dacă aceasta muzic chiar îți poate schimba culoarea ochilor, este adevărat?

1 răspuns:
| Alina16666 a răspuns:

Buna. Din pacate nimic cu exceptia operatiilor estetice nu iti poate schimba culoare ochiilor. Ma uitam si eu la videoclipuri de genul si l-am pus pe iubitul meu sa ma filmeze in timp ce ma uitam la ele si nimic. Erau exact la fel. Sau altele cum ca iti pui lamaie in ochi si ti se deschid la culoare ( NU INCERCA, O SA ORBESTI ) au bagat o frica in mine. nici nu vreau sa ma gandesc ce durere au simtit oamenii aceia. Sper ca te-am ajutat, nu iti pierde timpul vizionand acele "scam-uri", nu sunt adevarate.