| buburuza115 a întrebat:

Hey,TPU.Are cineva account pe voyo.ro? Daca aveti si nu va folositzii..Please.Am nevoie de account doar p/u a privi concertul LaLa Summer Love si nu pot sa-mi`l fac, nu am posibilitatea...Adika nu ca-s saraka,dar nu pot sa mi`l fac, am incercat si nu pot.Dc? Okk, nu conteaza asta..Intrebarea mea este:1. Daca aveti account pe voyo.ro si n-aveti nevoie de el sa mi-l dati mie(va spun numele meu de facebook si skype, sau yahoo messenger) 2. Daca aveti account, sa mi-l imprumutatzi pe miine seara sa privesc koncertuull.Cine are raspuns, sa-mi spuna.Va dau adresa mea de skype, facebook si yahoo messenger(mess)Thank you si astept raspunsuri...:**

2 răspunsuri:
| Andrevv a răspuns:

Nu e musai sa il vedeti pe voyo.ro...

Il puteti vedea si gratuit pe net:
http://www.romaniarelease.net/......ove-2.html

Have Fun!;)

| stella390 a răspuns:

Si pe mine ma intereseaza acelasi lucru si va dau adresa de yahoo si dupa aia promit ca nu mai intru niciodata