| Ema_2075 a întrebat:

Hey! Am ramas in pana de idei...Am un blog pe care postam destul de des articole, dar in ultimul timp nu mai am deloc idei. De fapt, nu mai stiu despre ce sa ma scriu. Aruncati o privire http://zambetdulce.wordpress.com/ si va rog dati-mi idei de subiecte... Multumesc anticipat!:* Funda;;)

Răspuns Câştigător
| MuresanVlad a răspuns:

Pai uite, ai putea sa incepi un topic cu diferite stiri ca si "Ceva ce nu stiai"...sau ceva mai socant...de asemenea, o alta idee ar putea sa fie sa incepi un fel de lectii de auto-dezvoltare sau pentru dezvoltare armonioasa in familie sau in relatii cu orietenul/prietena. happy sper ca acestea sa te ajute putin cate putinhappy