| Mirrre a întrebat:

:*...as dori cateva pareri..in noiembrie va fi majoratul meu.Si cum nu prea stau bine cu banii.m-am gandit sa va intreb ce optiuni as avea..pentru ca exista o sala de dans unde am tinut revelionul si poate as putea sa-mi tin acolo si majoratul.Insa daca imi tin majoratul la sala de dans.o sa fiu numai cu prietenele si as vrea sa tin la un restaurant ca sa pot invita si rudele...dar problema e ca restaurantul costa..meniul..muzica..fotograf..etc..Cum as putea face sa ies mai ieftin?big grin.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Muzica nu poti sa iti aduci de acasa?
fotograf ce ai nevoie? esti la nunta?
meniul nu trebuie sa fie complicat si sofisticat, pentru ca repet, nu esti la nunta

| Mihaela1964 a răspuns:

Poti serba majoratul de doua ori, acasa cu rudele si cu prietenele in oras intr-un restaurant mai mic sa intr-un pub unde sa poti alege un meniu mai simplu, dar si muzica de dans.Numai bine.happy

| BiancaMks a răspuns:

Pai poti sa-ti sarbatoresti majoratul in sala de dans doar ca cu mai putine chestii si acasa in familie cu rudele :*