| RiriReea1995 a întrebat:

As dori sa downloadez photoshop-ul si chiar nu am idee de pe ce site il pot descarca. Mentionez ca am incercat cateva site-uri dar nu am reusit pentru ca mi-a aparut "eroare la descarcare". Va rog, imi puteti da niste link-uri cu site-uri de pe care se poate descarca freeware. Macar sa-l downloadez ca trial. Dau funda celui care imi sugereaza un site convenabil! happy

Răspuns Câştigător
| k1NNNdeR a răspuns:

Http://www.photoshop.com/ Sper ca te-am ajutat.Il gasesti sigur aici trial. Funda?:X

| RiriReea1995 explică (pentru k1NNNdeR):

Multumesc! happy

| k1NNNdeR a răspuns (pentru RiriReea1995):

Cu placere! >big grin